december 2, 2022

Wk darts speelschema

Speelschema WK Darts 2021
Dinsdag 15 december (vanaf 19:00 uur)
Steve West v Amit Gilitwala (R1)

Steve Beaton v Diogo Portela (R1)

Jeff Smith v Keane Barry (R1)

Peter Wright v West/Gilitwala (R2)

Woensdag 16 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1)

Ross Smith v David Evans (R1)

William O’Connor v Niels Zonneveld (R1)

Chris Dobey v J Smith/Barry (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Max Hopp v Gordon Mathers (R1)

Callan Rydz v James Bailey (R1)

Adam Hunt v Lisa Ashton (R1)

Glen Durrant v Beaton/Portela (R2)

Donderdag 17 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Madars Razma v Toru Suzuki (R1)

Mike De Decker v Edward Foulkes (R1)

Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1)

Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1)

Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1)

Ryan Searle v Danny Lauby (R1)

Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2)

Vrijdag 18 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1)

Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1)

Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1)

Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1)

John Henderson v Marko Kantele (R1)

Luke Humphries v Paul Lim (R1)

James Wade v Rydz/Bailey (R2)

Zaterdag 19 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1)

Scott Waites v Matt Campbell (R1)

Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1)

Mervyn King v Hopp/Mathers (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1)

Andy Boulton v Deta Hedman (R1)

Damon Heta v Danny Baggish (R1)

Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2)

Zondag 20 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1)

Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1)

Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1)

Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1)

Keegan Brown v Ryan Meikle (R1)

Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2)

Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2)

Maandag 21 december (vanaf 19:00 uur)
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2)

Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2)

Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2)

Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2)

Dinsdag 22 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2)

Joe Cullen v Jones/Teehan (R2)

Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2)

Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen (R2)

Devon Petersen v Lennon/Larsson (R2)

Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks (R2)

Dimitri Van den Bergh v Humphries/Lim (R2)

Woensdag 23 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2)

Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2)

Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2)

Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2)

Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2)

Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2)

Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2)

Zondag 27 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
3x derde ronde

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
3x derde ronde

Maandag 28 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
3x derde ronde

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
3x derde ronde

Dinsdag 29 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
3x derde ronde

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
1x derde ronde & 2x vierde ronde

Woensdag 30 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
3x vierde ronde

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
3x vierde ronde

Vrijdag 1 januari
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
2x kwartfinale

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
2x kwartfinale

Zaterdag 2 januari (vanaf 19:00 uur)
Halve finale

Zondag 3 januari (vanaf 20:30 uur)
Finale

Geef een antwoord

Specify Facebook App ID and Secret in Basic Configuration section at Heateor Login options page in admin panel for Facebook Login to work


Specify Instagram Client ID and Secret in the Heateor Social Login section in the admin panel for Instagram Login to work

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *