Speelschema WK Darts 2021
Dinsdag 15 december (vanaf 19:00 uur)
Steve West v Amit Gilitwala (R1)

Steve Beaton v Diogo Portela (R1)

Jeff Smith v Keane Barry (R1)

Peter Wright v West/Gilitwala (R2)

Woensdag 16 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1)

Ross Smith v David Evans (R1)

William O’Connor v Niels Zonneveld (R1)

Chris Dobey v J Smith/Barry (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Max Hopp v Gordon Mathers (R1)

Callan Rydz v James Bailey (R1)

Adam Hunt v Lisa Ashton (R1)

Glen Durrant v Beaton/Portela (R2)

Donderdag 17 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Madars Razma v Toru Suzuki (R1)

Mike De Decker v Edward Foulkes (R1)

Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1)

Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1)

Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1)

Ryan Searle v Danny Lauby (R1)

Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2)

Vrijdag 18 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1)

Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1)

Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1)

Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1)

John Henderson v Marko Kantele (R1)

Luke Humphries v Paul Lim (R1)

James Wade v Rydz/Bailey (R2)

Zaterdag 19 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1)

Scott Waites v Matt Campbell (R1)

Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1)

Mervyn King v Hopp/Mathers (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1)

Andy Boulton v Deta Hedman (R1)

Damon Heta v Danny Baggish (R1)

Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2)

Zondag 20 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1)

Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1)

Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1)

Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1)

Keegan Brown v Ryan Meikle (R1)

Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2)

Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2)

Maandag 21 december (vanaf 19:00 uur)
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2)

Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2)

Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2)

Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2)

Dinsdag 22 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2)

Joe Cullen v Jones/Teehan (R2)

Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2)

Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen (R2)

Devon Petersen v Lennon/Larsson (R2)

Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks (R2)

Dimitri Van den Bergh v Humphries/Lim (R2)

Woensdag 23 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2)

Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2)

Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2)

Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2)

Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2)

Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2)

Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2)

Zondag 27 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
3x derde ronde

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
3x derde ronde

Maandag 28 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
3x derde ronde

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
3x derde ronde

Dinsdag 29 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
3x derde ronde

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
1x derde ronde & 2x vierde ronde

Woensdag 30 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
3x vierde ronde

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
3x vierde ronde

Vrijdag 1 januari
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
2x kwartfinale

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
2x kwartfinale

Zaterdag 2 januari (vanaf 19:00 uur)
Halve finale

Zondag 3 januari (vanaf 20:30 uur)
Finale

Door mx3gold

Geef een reactie

Specify Facebook App ID and Secret in Basic Configuration section at Heateor Login options page in admin panel for Facebook Login to work


Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *