German Darts Open nieuwe loting hier te zien .Wattimena weer tegen RVB?

German Darts Open nieuwe loting hier te zien .Wattimena weer tegen RVB?

april 25, 2019 0 Door mx3gold

De nieuwe loting is bekend!

German Darts Open
Gerwyn Price (3) v Kirk Shepherd/Steve Beaton
Simon Whitlock (14) v Jamie Hughes/Brendan Dolan
Rob Cross (6) v HNQ3/Chris Dobey
Joe Cullen (11) v Jerry Hendriks/James Wilson
Adrian Lewis (7) v James Richardson/Wayne Jones
Max Hopp (10) v Stephen Bunting/John Henderson
Ian White (2) v Kyle Anderson/Jeffrey De Zwaan
Darren Webster (15) v HNQ2/Vincent van der Meer
Peter Wright (4) v HNQ4/Steve Lennon
Dave Chisnall (13) v Ted Evetts/Vincent Kamphuis
Mensur Suljovic (5) v Mickey Mansell/Steve West
Daryl Gurney (12) v Mike de Decker/David Pallett
James Wade (8) v Pavel Jirkal/Luke Humphries
Jonny Clayton (9) v Nathan Aspinall/Dennis Nilsson
Michael van Gerwen (1) v Dimitri Van den Bergh/HNQ1
Jermaine Wattimena (16) v Gabriel Clemens/Raymond van Barneveld

Vrijdag 26 april
Eerste ronde

Middagsessie 13.00 uur
James Richardson v Wayne Jones
Mickey Mansell v Steve West
Jamie Hughes v Brendan Dolan
HNQ2 v Vincent Van der Meer
Mike de Decker v David Pallett
Pavel Jirkal v Luke Humphries
Kirk Shepherd v Steve Beaton
Jerry Hendriks v James Wilson

Avondsessie 19.15 uur
Ted Evetts v Vincent Kamphuis
Nathan Aspinall v Dennis Nilsson
HNQ3 v Chris Dobey
Kyle Anderson v Jeffrey De Zwaan
Dimitri Van den Bergh v HNQ1
Gabriel Clemens v Raymond van Barneveld
Stephen Bunting v John Henderson
HNQ4 v Steve Lennon

Zaterdag 27 april
Tweede ronde

Middagsessie 13.00 uur
Darren Webster v HNQ2/Van der Meer
Simon Whitlock v Hughes/Dolan
Joe Cullen v Jerry Hendriks/J. Wilson
Daryl Gurney v De Decker/Pallett
Adrian Lewis v Richardson/Jones
Gerwyn Price v Shepherd/Beaton
Ian White v K. Anderson/De Zwaan
James Wade v Jirkal/Humphries

Avondsessie 19.15 uur
Dave Chisnall v Evetts/Kamphuis
Jonny Clayton v Aspinall/Nilsson
Rob Cross v HNQ3/Dobey
Peter Wright v HNQ4/Lennon
Max Hopp v Bunting/Henderson
Mensur Suljovic v Mansell/West
Michael van Gerwen v Van den Bergh/HNQ1
Jermaine Wattimena v Clemens/Van Barneveld

Zondag 28 april
Middagsessie 13.00 uur

Laatste 16

Avondsessie 19.15 uur
Kwartfinale, halve finale & finale